| Názov školy | Základná škola s materskou školou Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 |
| Adresa školy | 029 64 Oravská Jasenica 141 |
| Telefón | 043/5525115 |
| skoj@post.sk | |
| WWW stránka | zsoravskajasenica.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Marta Bejdáková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 315
Počet tried: 17
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| počet žiakov | 28 | 27 | 29 | 23 | 24 | 21 | 25 | 20 | 19 | 216 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2011: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2011: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2012
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | 1.cudzí jazyk | ANJ | ANJ | 2AJ | 1AJ | BIO | DEJ | DRA | ETI | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS_NEPRIJATI | |||||||||||||||
| MS_PRIJATI | |||||||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roc_B | |||||||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roč | |||||||||||||||
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| III.A | 1,87 | ||||||||||||||
| III.B | 1 | ||||||||||||||
| IV. | 1,57 | ||||||||||||||
| V. | 2,31 | 1,79 | 1,42 | 2,46 | 1 | 1,13 | |||||||||
| VI. | 2 | 2,16 | 1,74 | 2,37 | 2,37 | 1 | 2 | 1,26 | |||||||
| VII. | 2,24 | 1,92 | 2,12 | 2,08 | 2,16 | 1 | 1,68 | 1,12 | |||||||
| VIII. | 1,8 | 2,05 | 1,5 | 2,25 | 1,65 | 2,2 | 1,3 | ||||||||
| IX. | 2,45 | 2,26 | 2,79 | 1 | 2,53 |
| Trieda | MAT | NBV | NBV | NEJ | NEJ | 2NJ | 1NJ | OBN | OBV | PVC | PRI | PDA | PVO | RGV | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS_NEPRIJATI | |||||||||||||||
| MS_PRIJATI | |||||||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roc_B | |||||||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roč | |||||||||||||||
| I.A | 1,07 | 1,07 | 1,14 | ||||||||||||
| I.B | 1,21 | 1 | 1,07 | ||||||||||||
| II.A | 1,07 | 1 | 1,29 | ||||||||||||
| II.B | 1,08 | 1 | 1,31 | ||||||||||||
| III.A | 1,73 | 1,47 | 1,87 | ||||||||||||
| III.B | 1,36 | 1 | 1,5 | ||||||||||||
| IV. | 1,65 | 1,78 | 1,3 | 1,83 | |||||||||||
| V. | 1,88 | 1,13 | 1,82 | 1 | 1 | 2,08 | |||||||||
| VI. | 2,32 | 1,42 | 2,32 | 1 | 1 | 2,58 | |||||||||
| VII. | 2,08 | 1,12 | 2,52 | 1 | 1 | 2,28 | |||||||||
| VIII. | 2,3 | 1,05 | 2,4 | 1 | 1 | 2,5 | |||||||||
| IX. | 2,95 | 1,16 | 2,75 | 1 | 2,11 | 3 |
| Trieda | SPR | SEE | TEH | THD | TSV | TEV | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS_NEPRIJATI | ||||||||||
| MS_PRIJATI | ||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roc_B | ||||||||||
| MS_Prijatí_do_1_roč | ||||||||||
| I.A | 1 | |||||||||
| I.B | 1 | |||||||||
| II.A | 1 | 1 | ||||||||
| II.B | 1 | 1,08 | ||||||||
| III.A | 1 | 1,4 | ||||||||
| III.B | 1 | 1 | ||||||||
| IV. | 1 | 1,22 | ||||||||
| V. | 1,04 | 1,04 | 1 | |||||||
| VI. | 1,05 | 1 | 1 | |||||||
| VII. | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||
| VIII. | 1,05 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||
| IX. | 1,05 | 1,37 | 1 | 1 | 2,89 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| MS | 62 | 0 | 0 | 62 |
| MS_NEPRIJATI | 5 | 0 | 0 | 5 |
| MS_PRIJATI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MS_Prijatí_do_1_roc_B | 16 | 0 | 0 | 16 |
| MS_Prijatí_do_1_roč | 16 | 0 | 0 | 16 |
| I.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| I.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| II.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| II.B | 13 | 13 | 0 | 0 |
| III.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| III.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV. | 23 | 23 | 0 | 0 |
| V. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| VI. | 20 | 19 | 0 | 1 |
| VII. | 25 | 25 | 0 | 0 |
| VIII. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IX. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS | 62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MS_NEPRIJATI | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MS_PRIJATI | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MS_Prijatí_do_1_roc_B | 16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MS_Prijatí_do_1_roč | 16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.A | 14 | 529 | 37,79 | 529 | 37,79 | 0 | 0,00 |
| I.B | 14 | 373 | 26,64 | 373 | 26,64 | 0 | 0,00 |
| II.A | 14 | 569 | 40,64 | 569 | 40,64 | 0 | 0,00 |
| II.B | 13 | 707 | 54,38 | 707 | 54,38 | 0 | 0,00 |
| III.A | 15 | 589 | 39,27 | 589 | 39,27 | 0 | 0,00 |
| III.B | 14 | 749 | 53,50 | 749 | 53,50 | 0 | 0,00 |
| IV. | 23 | 1089 | 47,35 | 1089 | 47,35 | 0 | 0,00 |
| V. | 24 | 1037 | 43,21 | 1037 | 43,21 | 0 | 0,00 |
| VI. | 20 | 1140 | 60,00 | 1140 | 60,00 | 0 | 0,00 |
| VII. | 25 | 1321 | 52,84 | 1321 | 52,84 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 20 | 1314 | 65,70 | 1309 | 65,45 | 5 | 0,25 |
| IX. | 19 | 2302 | 121,16 | 2302 | 121,16 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Angličtina pre zač. | 17 | Mgr. Alena Turčeková | |
| Futbalový | 33 | ||
| Hasičský | 20 | ||
| Matematicko-geografický | 14 | Mgr. Katarína Rambalová | |
| Turistický | 40 | Mgr. Kamila Janotíková | |
| Vybíjaná | 11 | Mgr. Martin Štefaniga |
Vypracoval: Mgr. Bejdáková Marta
V Oravskej Jasenici, 12. septembra 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage