| Názov školy | Základná škola s materskou školou Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 |
| Adresa školy | 029 64 Oravská Jasenica 141 |
| Telefón | 043/5525115 |
| skoj@post.sk | |
| WWW stránka | zsoravskajasenica.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Bejdáková Marta | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 265
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | 1.cudzí jazyk | ANJ | ANJ | 2AJ | 1AJ | BIO | DEJ | ETI | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MŠ - 3 -4 ročné | |||||||||||||||
| MŠ - 4 - 5 ročné | |||||||||||||||
| MŠ - predškoláci | |||||||||||||||
| I.A | 1,13 | ||||||||||||||
| I.B | 1 | ||||||||||||||
| II. | 1,52 | ||||||||||||||
| III. | 1,77 | 1,67 | |||||||||||||
| IV.A | 1,83 | 1,77 | |||||||||||||
| IV.B | 1,13 | 1,67 | |||||||||||||
| V.A | 1,9 | 1,71 | 1,36 | 2,07 | 1 | 1 | 1,57 | ||||||||
| V.B | 2 | 1,79 | 1,29 | 1,93 | 1,29 | 1 | 1,57 | ||||||||
| VI. | 1,9 | 1,95 | 1,95 | 2,05 | 2,1 | 1 | 1,67 | 1,24 | 2,14 | ||||||
| VII. | 2,36 | 2,2 | 2,65 | 1,1 | 2,45 | ||||||||||
| VIII. | 2,45 | 2,56 | 2,61 | 1,33 | 2,44 | 2,22 | |||||||||
| IX. | 2,78 | 2,33 | 2,5 | 1,25 | 2,42 | 2,29 |
| Trieda | NBV | NBV | NEJ | NEJ | 2NJ | 1NJ | OBN | OBV | PVC | PRI | PDA | PVO | RGV | SJL | SPR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MŠ - 3 -4 ročné | |||||||||||||||
| MŠ - 4 - 5 ročné | |||||||||||||||
| MŠ - predškoláci | |||||||||||||||
| I.A | 1,13 | 1,2 | 1 | ||||||||||||
| I.B | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,26 | 1,52 | 1 | ||||||||||||
| III. | 1,82 | 1,75 | 1,75 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 2,14 | 1,46 | 1,77 | 1 | |||||||||||
| IV.B | 2 | 1,08 | 1,67 | 1 | |||||||||||
| V.A | 1,36 | 1,5 | 1 | 1,07 | 2,14 | 1 | |||||||||
| V.B | 1,21 | 1,44 | 1 | 1,43 | 2,07 | 1 | |||||||||
| VI. | 1,62 | 2,1 | 1,05 | 1,24 | 2,19 | 1,05 | |||||||||
| VII. | 1,9 | 2,44 | 1,05 | 2 | 2,5 | 1,05 | |||||||||
| VIII. | 1,28 | 2,43 | 1,06 | 2 | 2,67 | 1,16 | |||||||||
| IX. | 1,38 | 2,8 | 1,04 | 2,13 | 2,75 | 1,13 |
| Trieda | SEE | TEH | THD | TSV | TEV | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MŠ - 3 -4 ročné | |||||||||
| MŠ - 4 - 5 ročné | |||||||||
| MŠ - predškoláci | |||||||||
| I.A | |||||||||
| I.B | |||||||||
| II. | 1,35 | ||||||||
| III. | 1,58 | ||||||||
| IV.A | 2 | ||||||||
| IV.B | 1,33 | ||||||||
| V.A | 1,07 | 1 | |||||||
| V.B | 1,14 | 1 | |||||||
| VI. | 1,29 | 1 | 1 | ||||||
| VII. | 1,2 | 1 | 1 | 2,15 | |||||
| VIII. | 1,39 | 1,13 | 1 | 2,33 | |||||
| IX. | 1,33 | 1,29 | 1 | 2,71 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| MŠ - 3 -4 ročné | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MŠ - 4 - 5 ročné | 22 | 0 | 0 | 22 |
| MŠ - predškoláci | 29 | 0 | 0 | 29 |
| I.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| I.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| II. | 23 | 23 | 0 | 0 |
| III. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| IV.A | 13 | 13 | 0 | 0 |
| IV.B | 12 | 12 | 0 | 0 |
| V.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| V.B | 15 | 14 | 0 | 1 |
| VI. | 21 | 21 | 0 | 0 |
| VII. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VIII. | 19 | 18 | 1 | 0 |
| IX. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MŠ - 3 -4 ročné | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MŠ - 4 - 5 ročné | 22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MŠ - predškoláci | 29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.A | 15 | 406 | 27,07 | 406 | 27,07 | 0 | 0,00 |
| I.B | 14 | 276 | 19,71 | 276 | 19,71 | 0 | 0,00 |
| II. | 23 | 919 | 919 | 0 | |||
| III. | 24 | 818 | 34,08 | 818 | 34,08 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 13 | 744 | 57,23 | 744 | 57,23 | 0 | 0,00 |
| IV.B | 12 | 621 | 51,75 | 621 | 51,75 | 0 | 0,00 |
| V.A | 14 | 534 | 38,14 | 534 | 38,14 | 0 | 0,00 |
| V.B | 15 | 787 | 56,21 | 787 | 56,21 | 0 | 0,00 |
| VI. | 21 | 994 | 47,33 | 990 | 47,14 | 4 | 0,19 |
| VII. | 20 | 645 | 32,25 | 645 | 32,25 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 19 | 1411 | 74,26 | 1279 | 67,32 | 132 | 6,95 |
| IX. | 24 | 1985 | 82,71 | 1969 | 82,04 | 16 | 0,67 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Angličtina | 13 | |
| Francúzsky jazyk | 10 | |
| Futbalový | 26 | |
| Futbalový ml | 0 | |
| Futbalový st | 0 | |
| Počítačový | 33 | |
| Stolný tenis | 18 | |
| Šikovné ruky | 13 | |
| Športovo - turistický | 28 | |
| Turistický | 13 | |
| Volejbalový | 13 | |
| Vybíjaná | 0 |
Vypracoval: Mgr. Bejdáková Marta
V Oravskej Jasenici, 29. júna 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage