| Názov školy | Základná škola s materskou školou Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 |
| Adresa školy | 029 64 Oravská Jasenica 141 |
| Telefón | 043/5525115 |
| skoj@post.sk | |
| WWW stránka | zsoravskajasenica.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Bejdáková Marta | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 196
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | A | ANJ | BIO | BIOS | DEJ | ETI | FYZ | GEO | GEOS | HUV | CHEM | INV | INF | INFS | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,24 | ||||||||||||||
| II. | 1,59 | ||||||||||||||
| III. | 1,29 | 1,68 | |||||||||||||
| IV. | 1,71 | 1,74 | |||||||||||||
| V. | 1,83 | 1,6 | 1,25 | 2,1 | 1 | 1,15 | 1,7 | ||||||||
| VI. | 2 | 1,8 | 1,7 | 1,55 | 2,55 | ||||||||||
| VII. | 2,3 | 2,18 | 2,65 | 1,29 | 2,71 | ||||||||||
| VIII. | 2,33 | 2 | 2,79 | 1 | 2,13 | 2,75 | |||||||||
| IX. | 2,88 | 2,25 | 3,2 | 1 | 2,8 | 3,3 |
| Trieda | MATS | N | NAV | N | NEJ | OBN | Ov | PRV | P | PRI | Prv | REV | SJaL | SJL | SPR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1,57 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,09 | 1,5 | 1 | ||||||||||||
| III. | 2,4 | 1,48 | 1,84 | 1,04 | |||||||||||
| IV. | 1,38 | 1,48 | 1,85 | 1 | |||||||||||
| V. | 1,88 | 1 | 2,25 | 1 | |||||||||||
| VI. | 2,33 | 1,05 | 1,6 | 2,6 | 1,1 | ||||||||||
| VII. | 2,43 | 1 | 2,35 | 2,65 | 1 | ||||||||||
| VIII. | 2,4 | 1,08 | 2,13 | 2,79 | 1,13 | ||||||||||
| IX. | 3,17 | 1 | 2,25 | 2,95 | 1,1 |
| Trieda | Svet práce | Tchv | TCH | TEL | TEV | VLA | Výchova umením | VYV | VYVS | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | ||||||||||
| II. | ||||||||||
| III. | 1,36 | |||||||||
| IV. | 1,52 | |||||||||
| V. | 1 | 1 | ||||||||
| VI. | 1,35 | 1,05 | 1 | 2,3 | ||||||
| VII. | 1,69 | 1,19 | 1 | 2 | ||||||
| VIII. | 1,29 | 1,38 | 1 | 2,58 | ||||||
| IX. | 1,3 | 1,6 | 1 | 3 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 21 | 21 | 0 | 0 |
| II. | 22 | 22 | 0 | 0 |
| III. | 25 | 25 | 0 | 0 |
| IV. | 27 | 27 | 0 | 0 |
| V. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VI. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VII. | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VIII. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| IX. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 21 | 797 | 37,95 | 797 | 37,95 | 0 | 0,00 |
| II. | 22 | 873 | 39,68 | 873 | 39,68 | 0 | 0,00 |
| III. | 25 | 1239 | 49,56 | 1239 | 49,56 | 0 | 0,00 |
| IV. | 27 | 1192 | 44,15 | 1192 | 44,15 | 0 | 0,00 |
| V. | 20 | 838 | 41,90 | 838 | 41,90 | 0 | 0,00 |
| VI. | 20 | 795 | 39,75 | 795 | 39,75 | 0 | 0,00 |
| VII. | 17 | 642 | 37,76 | 642 | 37,76 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 24 | 1360 | 56,67 | 1297 | 54,04 | 63 | 2,63 |
| IX. | 20 | 1502 | 75,10 | 1502 | 75,10 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2008/2009 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2008/2009, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Futbalový | 12 | |
| Futbalový | 14 | |
| Počítačový | 2 | |
| Počítačový | 3 | |
| Počítačový | 4 | |
| Počítačový | 4 | |
| Počítačový | 5 | |
| Počítačový | 5 | |
| Počítačový | 6 | |
| Počítačový | 6 | |
| Počítačový | 9 | |
| Poľovnícko- rybársky | 14 | |
| Ručné práce | 15 | |
| Stolný tenis | 12 | |
| Volejbalový | 17 | |
| Vybíjaná | 15 |
Vypracoval: Mgr. Bejdáková Marta
V Oravskej Jasenici, 29. júna 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage