• 2014/2015

• "Pohoda pri vode" - súťaž

Milí žiaci,

máte možnosť zapojiť sa do súťaže "Pohoda pri vode". Viac informácií sa dozviete na stránke: http://www.pohodaprivode.sk/sutaz

Pravidlá súťaže nájdete na stránke: http://www.pohodaprivode.sk/pravidla-sutaze

Zber použitého ošatenia

Vážení rodičia, prosím, prečítajte si tento odkaz: letak_ke_sbirce_socialni_druzstvo.doc

Šatstvo môžete nosiť do školy vždy v utorok. Ďakujem

Upozornenie: Zmena miesta konania ZRPŠ

Upozorňujeme rodičov žiakov, že ZRPŠ sa bude konať  16. apríla 2015 v budove ZŠ.

Testovanie-9 2015

Vážení rodičia

Oznamujeme Vám, že  z dôvodu testovania žiakov 9. ročníka nebude dňa 15.4.2015 prebiehať vyučovanie žiakov 7. a 8. ročníka. Za pochopenie ďakujeme.

Pozvánka na rodičovské združenie

Dňa 16. apríla 2015 o 15. 30 hod. sa uskutoční plenárne a triedne rodičovské združenie v kultúrnom dome Oravská Jasenica. Súčasťou programu bude voľba členov Rady školy pri Základnej škole s materskou školou Martina Hamuljaka a divadelné predstavenia, ktoré si pripravili deti v rámci divadelného krúžku.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

deti a pedagógovia ZŠ

Pozvanka_na_zapis_do_1._rocnika.doc

Tvorivé dielne

Vážení rodičia, milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na Tvorivé dielne, ktoré sa budú konať dňa 11. decembra 2014 od 08.00 do 12.00 hod. v priestoroch základnej školy. Tento deň bude vyučovanie prebiehať v menších skupinách pod vedením učiteľov. Žiaci sa budú venovať jednotlivým témam, kde si vyskúšajú a naučia sa niektoré tvorivé zručnosti.

Prežiakov je pripravených 10 tvorivých dielní: falošný patchwork, háčkovanie šálov, decoupage - servítková technika, skladanie 3D modelov, šitie levanduľových vreciek, pletenie košíkov z pedigu, výroba vianočných ozdôb z drôtu a korálok, plstenie, práca s FIMO hmotou a maľovanie na hodváb.

Budeme radi ak sa prídete pozrieť na prácu vašich detí a žiakov. Navštíviť nás môžete v čase od 09.30 - 12.00 hod.

Ďakujeme a tešíme sa na vašu návštevu.

Vianočná zbierka

Milí rodičia a deti,

naša škola by tento rok chcela nadviazať na tradíciu z minulých  rokov a opätovne zorganizovať v našej škole zbierku hračiek, detských kníh, školských potrieb, oblečenia a i. pre deti z Detského domova Horný Kelčov. V tomto detskom domove sa nachádza 38 detí vo veku 3 – 18 rokov.
                Milí rodičia a deti, obraciame sa na vás s prosbou o zapojenie sa do zbierky hračiek, ktoré už odpočívajú na poličkách bez povšimnutia, pretože ich majitelia sa venujú iným zábavným aktivitám a pekné hračky zapadajú prachom. Môžeme im však vrátiť nový život tým, že znovu urobia radosť malým kamarátom v detskom domove. Možno aj vaším pričinením a dobrou vôľou budú môcť pociťovať radosť z obdarovania aj tieto deti.
                Hračky, oblečenie, písacie potreby, knihy....., s ktorými sa dokážete rozlúčiť a darovať ich iným  deťom, prineste do školy svojim pani učiteľkám. Všetkým darcom ďakujeme.
                Vyzbierané hračky, knihy či iné dary budú odovzdané deťom v detskom domove 10.12.2014.

Za všetky obdarované deti vopred ĎAKUJEME.

Vážení rodičia,

riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Martina Hamuljaka Vám oznamuje, že dňa 28. októbra 2014 o 15.30 hod. sa v budove ZŠ uskutoční plenárne ZRPŠ.

______________________________________________________________________________________________________________

Vážení rodičia, milí žiaci,

riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Martina Hamuljaka Vám oznamuje, že školský rok sa začne 2. septembra 2014 svätou omšou o 08.00 hod. a pokračovať bude slávnostným otvorením v kultúrnom dome o 09.15 hod.

Všetkých srdečne pozývame.